SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
archimedes

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES

6 listopada 2018r. 76 uczniów klas III – VII wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus.

Celem konkursu było pobudzenie i uaktywnienie uczniów, wzbudzenie ducha olimpijskiej rywalizacji, której celem jest podnoszenia matematycznych umiejętności uczniów.

Więcej…
 
bądźmy bezpieczni

„BEZPIECZNE FERIE”

Zbliżający się okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. W czasie trwania ferii nie można jednak zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego też dnia 5 lutego 2018 r. z inicjatywy pani pielęgniarki oraz pedagoga szkolnego w naszej szkole gościli funkcjonariusze Policji. Panowie Policjanci udzielili uczniom podstawowych rad i wskazówek, jak bezpiecznie spędzić ferie w domu, jak bezpiecznie poruszać się po drodze i na co uważać podczas zabawy na śniegu.

Więcej…
 
czas karnawału - czas zabawy

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

Dnia 1.02.2018 w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas IV-VII. Motywem przewodnim całej zabawy było hasło: „Disco jak z bajki”. W związku z tym sala była wypełniona barwnymi  przebierańcami – postaciami z bajek. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością w stworzeniu bajecznego stroju.

Więcej…
 
klasa I A, I B

PASOWANIE NA CZYTELNIKA UCZNIÓW KLASY I A i I B

Dzień 1 lutego był wyjątkowy dla wszystkich pierwszoklasistów. Tego dnia uczniowie klasy Ia i Ib zostali pasowani na czytelników szkolnej biblioteki. Pani bibliotekarka Janina Sierszuła zapoznała wszystkich z zasadami wypożyczania książek i korzystania z księgozbioru biblioteki. Przedstawiła harmonogram wypożyczeń oraz przypomniała ważne zasady poszanowania książek. Każdy pierwszak wypożyczył swoją pierwszą książkę.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 161
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT