SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
DZIEŃ KROPKI

DZIEŃ KROPKI 2017r.

W naszej szkole 15 września 2017r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Ideą tego święta jest podkreślenie, że każdy uczeń ma talent, trzeba tylko pomóc mu go odkryć!!! Dlatego też powstaje drzewo talentów złożone z kropek. Uczniowie na kółkach wpisali talent, a kartkę ozdobili według własnego pomysłu. Kartki zawisną na gałęziach drzewa i będą ozdabiać naszą szkołę.

Koła posłużyły nam również do analizy ilościowej i na zajęciach matematyki powstają opracowania z wykorzystaniem narzędzi TIK. Ponadto rozmawialiśmy o swoich talentach, tworząc na komputerze grafikę :))) Było wesoło, kreatywnie i inspirująco!

Więcej…
 
Zebrania z rodzicami

ZEBRANIA Z RODZICAMI - 19.09.2017

16.00 – na sali gimnastycznej spotkanie Dyrektora z rodzicami klas 0-III, a o godz. 16.30 zebrania w klasach z wychowawcami.

16.30 –  spotkanie Dyrektora  z rodzicami  klas  IV - VII,  a o godz. 17.00  zebrania w klasach z wychowawcami.

 
mistrzyni na desce

JULIA DAMASIEWICZ - MISTRZYNI NA DESCE

Nasza uczennica Julia Damasiewicz ma nietypowe zainteresowania. Lubi pływać na desce. Specjalizuje się w kitesurfingu, surfingu i carver wave. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i poznania niesamowitej pasji, której poświęca się podczas wakacji letnich. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Więcej…
 
Sprzątanie świata

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2017 – KL. IIIB i  IIIC

Uczniowie klasy IIIA i IIIC- w dniu 15.09.2017r.-  jak każdego roku aktywnie włączyli się do akcji „Sprzątanie świata”. Pięknie posprzątali park przy ul. Nowy Rynek.

Popatrzcie sami!!!!

,, Trzecioklasista”

 
pokaz tańca

POKAZ TAŃCA W KOŹMIŃSKIEJ JEDYNCE

W dniu 07 września w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim odbyły się warsztaty taneczne przeprowadzone przez Centrum tańca "Show dance". Instruktorka Katarzyna Wicenciak-Duda przygotowała pokaz, w którym zaprezentowała kilka układów tanecznych. Od września dzieci z klas 0-III będą mogły uczestniczyć w zajęciach przygotowanych i prowadzonych przez Centrum tańca "Show-dance". Informacja została przekazana dzieciom przez instruktorkę.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 107
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT