Mikołajkowy turniej unihokeja

W dniu 06 grudnia w Szkole Podstawowej Nr w Koźminie Wlkp. Mikołaj obdarował, dzieci uczestniczące w turnieju, prezentami w postaci pucharów i medali. Do rywalizacji sportowej przystąpiły po 3 drużyny dziewcząt i chłopców z Biadek, Chwaliszewa i Koźmina Wielkopolskiego. Po rozegraniu wszystkich meczy klasyfikacja końcowa była następująca:

Dziewczęta: I miejsce – SP Chwaliszew, II miejsce – SP 1 Koźmin Wlkp., III miejsce – SP Biadki

Chłopcy: I miejsce – SP Chwaliszew, II miejsce – SP 1 Koźmin Wlkp., III miejsce – SP Biadki

Skład drużyny dziewcząt: Joanna Młynarska, Aleksandra Marchwiak, Julia Chojnicka, Kinga Szymura, Maria Półrolniczak, Oliwia Mrówczyńska

Skład drużyny chłopców: Tomasz Staniek, Damian Stawowy, Jakub Rutowski, Jan Trawiński, Krzysztof Kaczmarek, Maciej Wosiński, Marcin Wosiński, Franciszek Figaj

Trenerem drużyn unihokeja dziewcząt i chłopców jest nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor unihokeja Jacek Zawodny

SUKCES SPORTOWY

BIEG MAĆKA

1 października 2016r. w Biegu Maćka I miejsce z rocznika 2008 r. zajął Oliwier Grzesiak z klasy III C. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

MISTRZOSTWA POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO

Jedynka najlepsza w unihokeju w powiecie krotoszyńskim

W dniach 18-19 marca 2014 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w unihokeju. Organizatorami zawodów byli: Krotoszyński Szkolny Związek Sportowy, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wlkp. i UKS Jedynka.

DZIEWCZĘTA

FAZA GRUPOWA

GRUPA „A”: SP ROSZKI, SP 1 KOŹMIN WLKP., SP BIADKI

SP ROSZKI – SP 1 KOŹMIN WLKP. 2:3

SP 1 KOŹMIN WLKP. – SP BIADKI 3:0

SP BIADKI – SP ROSZKI 1:5

GRUPA „B”: SP BORZĘCICZKI, SP 8 KROTOSZYN, SP CHWALISZEW

SP BORZĘCICZKI – SP 8 KROTOSZYN 0:0

SP 8 KROTOSZYN – SP CHWALISZEW 1:5

SP CHWALISZEW – SP BORZĘCICZKI 2:2

PÓŁFINAŁY

SP 1 KOŹMIN WLKP. – SP BORZĘCICZKI 4:1

SP ROSZKI – SP CHWALISZEW 2:2 (RZUTY KARNE) 1:2; WYNIK KOŃCOWY 3:4

FINAŁY

O III MIEJSCE: SP BORZĘCICZKI – SP ROSZKI 2:0

O I MIEJSCE: SP 1 KOŹMIN WLKP. – SP CHWALISZEW 6:0

WYNIKI KOŃCOWE

I MIEJSCE – SP KOŹMIN WLKP.

II MIEJSCE – SP CHWALISZEW

III MIEJSCE – SP BORZĘCICZKI

Drużyna dziewcząt SP 1 Koźmin Wlkp.: Julia Kowalska, WiktoriaMarecka, Natalia Juskowiak, Weronika Czajka, Natalia Krzyżanowska, Katarzyna Krzyżaniak, Zuzanna Guźniczak, trener  Jacek Zawodny

CHŁOPCY

FAZA GRUPOWA

GRUPA „A”: SP 8 KROTOSZYN, SP LUTOGNIEW, SP KOBIERNO, SP 1 KOŹMIN WLKP.

SP 8 KROTOSZYN – SP 1 KOŹMIN WLKP. 0:5

SP LUTOGNIEW – SP KOBIERNO 5:0

SP 8 KROTOSZYN – SP KOBIERNO 3:1

SP LUTOGNIEW – SP 1 KOŹMIN WLKP. 0:2

SP KOBIERNO – SP 1 KOŹMIN WLKP. 2:7

SP 8 KROTOSZYN – SP LUTOGNIEW 1:1

GRUPA „B”: SP CHWALISZEW, SP BIADKI, SP ROSZKI, SP ROZDRAŻEW

SP CHWALISZEW – SP ROZDRAŻEW 1:1

SP BIADKI – SP ROSZKI 7:0

SP CHWALISZEW – SP ROSZKI 8:0

SP BIADKI – SP ROZDRAŻEW 1:2

SP ROSZKI – SP ROZDRAŻEW 1:5

SP CHWALISZEW – SP BIADKI 3:4

FINAŁY

O III MIEJSCE: SP LUTOGNIEW – SP BIADKI 3:4

O I MIEJSCE: SP 1 KOŹMIN WLKP. – SP ROZDRAŻEW 3:1

WYNIKI KOŃCOWE

I MIEJSCE – SP 1 KOŹMIN WLKP.

II MIEJSCE – SP ROZDRAŻEW

III MIEJSCE – SP BIADKI

Drużyna chłopców SP 1 Koźmin Wlkp.: Marceli Skowroński, Jakub Lis, Bartłomiej Jędrzejak, Maurycy Skowroński, Miłosz Przybyszewski, Mikołaj Kot, Michał Dembski, Krzysztof Robakowski, trener Jacek Zawodny

Drużyny unihokeja dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wlkp.

będą reprezentowały powiat krotoszyński na Mistrzostwach Rejonu Kaliskiego.

TURNIEJ UNIHOKEJA O PUCHAR JEDYNKI

W dniu 06 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wlkp. odbył się Turniej unihokeja „O puchar Jedynki”. Na zawody zaproszono drużyny dziewcząt i chłopców z Biadek, Chwaliszewa i Koźmina Wlkp.

Wyniki:

Dziewczynki

KOŹMIN WLKP. – CHWALISZEW 7:2

KOŹMIN WLKP. – BIADKI 8:2

BIADKI – CHWALISZEW  3:6

Chłopcy

KOŹMIN WLKP. – CHWALISZEW 4:0

KOŹMIN WLKP. – BIADKI 7:2

BIADKI – CHWALISZEW  1:2

Po rozegraniu wszystkich meczy wyniki były następujące:

Dziewczynki: I miejsce – SP 1 Koźmin Wlkp., II miejsce – SP Chwaliszew

Chłopcy: I miejsce – SP 1 Koźmin Wlkp., II miejsce – SP Chwaliszew

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone statuetkami i dyplomami. W turnieju wybrano Dream team, czyli najlepszą „6” i uhonorowano wyróżniających się zawodników pamiątkowymi medalami.

Dream team (dziewczynki): Wiktoria Marecka, Weronika Czajka, Zuzanna Kurzawska, Kornelia Lis, Daria Tarnowska, Katarzyna Skrzypczak

Dream team (chłopcy): Marceli Skowroński, Krzysztof Robakowski, Jarosław Bielski,  Szymon Koniarek, Filip Dziergwa, Kamil Ibron

Zaproszenie na rozgrywki przyjął Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Maciej Bratborski, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 Bożena Kulka, Przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Olejnik i Prezes UKS Jedynka Dominik Radwański.

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

Mistrzostwa rejonu kaliskiego w piłce ręcznej chłopców.

W dniu 27stycznia 2014 roku w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa rejonu kaliskiego w piłce ręcznej chłopców. Do rozgrywek przystąpiło sześć zespołów. W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Po rozegraniu pierwszej fazy rozgrywek nasz zespół awansował z pierwszego miejsca w grupie. W fazie finałowej ulegliśmy mistrzom ,drużynie z Kalisza i  zdobyliśmy wicemistrzostwo.

Skład drużyny: Marciniak Norbert, Bielawski Mateusz, Dzierla Paweł, Dzierla Piotr, Pawlak Mikołaj, Ratajczyk Marcin, Robakowski Krzysztof, Oleszak Miłosz, Kostuj Bartłomiej, Śląski Konrad, Jankowski Filip, Kubot Kacper, Kaczmarz Sergiusz, Skowroński Marceli, opiekun drużyny Hanna Frankowska.

Tekst i fot.: Hanna Frankowska

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>