ŚWIETLICA SZKOLNA

czynna od poniedziałku do piątku w godzinach:

1. Zapewnienie dzieciom opieki przed i po zajęciach lekcyjnych.
  2. Wytwarzanie dobrego klimatu do nawiązywania kontaktów dziecka z nauczycielem.
  3. Opieka, pomoc i rada w każdej sytuacji , która przysparza dzieciom istotnych trudności.
  4. Organizowanie odpoczynku czynnego, ruchu (jeśli to możliwe na świeżym powietrzu).
  5. Organizowanie nauki i właściwej pomocy, tak aby zapewnić dzieciom warunki do odrabiania lekcji.
  6. Wzbudzanie i rozwijanie zainteresowań poprzez dostarczanie okazji do różnorodnej ekspresji (plastycznej, muzycznej, dramatycznej).
  7. Prowadzenie pracy wychowawczej zmierzającej do kształtowania u uczniów właściwej  postawy społeczno – moralnej.
  8. Kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach w domu, w szkole.
  9. Współpraca z rodzicami, wychowawcami i pedagogiem szkolnym w celu rozwiązywania napotykanych trudności.

ODJAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH

Uczniowie oczekujący na autobus stoją przed bramą wyjściową.

Wyjście poza bramę szkolną TYLKO za zgodą i pod nadzorem nauczyciela-opiekuna.

Samodzielnie poza teren szkoły wychodzą tylko uczniowie miejscowi

wracający pieszo po skończonych lekcjach do domu.

ŚWIETLICA SZKOLNA

czynna od poniedziałku do piątku

w godzinach:

ŚWIETLICA SZKOLNA

czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: