SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 02.02.2018r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowały dzieci z oddziału przedszkolnego. Na początku Pan Dyrektor -  Jacek Zawodny przywitał ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Przedszkolaki przygotowały wspaniałe przedstawienie dla swoich ukochanych Babć i Dziadków.

Wnuki zaśpiewały piosenki, tańczyły oraz  recytowały wiersze. Występy dostarczyły naszym gościom wiele wzruszeń i radości. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty  i zaprosiły na pyszny poczęstunek. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości.

 HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT