SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
DZIEŃ KROPKI

DZIEŃ KROPKI 2017r.

W naszej szkole 15 września 2017r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Ideą tego święta jest podkreślenie, że każdy uczeń ma talent, trzeba tylko pomóc mu go odkryć!!! Dlatego też powstaje drzewo talentów złożone z kropek. Uczniowie na kółkach wpisali talent, a kartkę ozdobili według własnego pomysłu. Kartki zawisną na gałęziach drzewa i będą ozdabiać naszą szkołę.

 

Koła posłużyły nam również do analizy ilościowej i na zajęciach matematyki powstają opracowania z wykorzystaniem narzędzi TIK. Ponadto rozmawialiśmy o swoich talentach, tworząc na komputerze grafikę :))) Było wesoło, kreatywnie i inspirująco!

Więcej informacji: http://sp1.kozminwlkp.pl/matematyka

 
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT