SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim
SPRZĄTANIE ŚWIATA

Sprzątanie świata w wykonaniu uczniów klas III

Trzecioklasiści wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata". Dzieci ochoczo przeszły wyznaczonymi trasami Koźmina Wlkp., aby świat, w którym mieszkają stał się bardziej czysty i piękniejszy.

 
Nowa inicjatywa – Szkoła Języka Angielskiego „Małe Summerhill”

WOLONTARIUSZ Z WIZYTĄ

19 października 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim na zajęciach Szkoły Języka Angielskiego „Małe Summerhill” gościł wolontariusz z fundacji Mobilni Polacy z Milicza – Mustafa. Wolontariusz na co dzień pracuje i wspomaga nauczycieli języka angielskiego w Miliczu.

Więcej…
 
bal

KLASA IB NA BALU WSZYSKICH ŚWIĘTYCH W BORZĘCICZKACH

 

Więcej…
 
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Kropka, to dopiero początek…

15 września uczniowie klasy 2a włączyli się do wyjątkowej akcji -  Międzynarodowego Dnia Kropki.

Celem tego nietypowego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia. Obchody Dnia Kropki zaczęliśmy od przeczytania historii małej Vashti. Potem porozmawialiśmy o naszych umiejętnościach, zainteresowaniach i talentach. Następnie przystąpiliśmy do dzieła!

 
UROCZYSTOŚĆ

100 – lecie harcerstwa w Koźminie Wielkopolskim

W niedzielę - 11 września 2016r. -  na dziedzińcu koźmińskiego zamku odbyły się uroczystości z okazji 100 rocznicy harcerstwa w Koźminie Wielkopolskim. Samorząd Uczniowski wziął udział w uroczystej mszy polowej oraz symbolicznym odsłonięciu pomnika koźmińskiego harcerstwa w parku. W czasie jubileuszowego apelu, w imieniu całej społeczności uczniowskiej „Jedynki”, przekazaliśmy upominek oraz serdeczne życzenia wraz z harcerskim pozdrowieniem „Czuwaj”!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 115HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT