SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim
INFORMACJA

INFORMACJA

W dniu 06.12.2016 r. (podczas „Otwartych Drzwi”) od 16.00 do 17.00
comiesięczny dyżur będzie pełniła w szkole
psycholog p. Agata Hornik-Marek
pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krotoszynie.

Rodzice, którzy zechcą spotkać się z psychologiem  prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym,  p. Marzeną Tomczak (tel. 627216854 lub osobiście).

 
WYCIECZKA

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego

16 września uczniowie klasy IIa, IIb uczestniczyli w wycieczce do Gospodarstwa Agroturystycznego "Dworek-Czarny Sad" prowadzonego przez Beatę i Karola Śląskich. Dzieci poznały kucyka „Cygana” i każde chętne dziecko mogło usiąść na jego grzbiecie, aby poczuć się jak prawdziwy jeźdźca. Brawo za odwagę! Kontakt ze zwierzętami oraz możliwość ich karmienia sprawiły dzieciom ogromną frajdę. Podczas wycieczki dzieci utrwaliły sobie również zasady bezpiecznych zachowań w kontaktach ze zwierzętami. Kolejnym punktem naszej wyprawy były zabawy na jesiennej łące. Piękna pogoda i doskonałe humory dały nam siłę, by pobawić się wesoło na pobliskim placu zabaw. Wielu wrażeń, emocji i ogromnej porcji śmiechu dostarczyła dzieciom przejażdżka wozem konnym przez leśne wertepy. Posiłki spożywane na powietrzu i po dużej aktywności ruchowej smakowały wszystkim podwójnie. I znów zostały niezapomniane wspomnienia:)

 
SPRZĄTANIE ŚWIATA

Sprzątanie świata w wykonaniu uczniów klas III

Trzecioklasiści wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata". Dzieci ochoczo przeszły wyznaczonymi trasami Koźmina Wlkp., aby świat, w którym mieszkają stał się bardziej czysty i piękniejszy.

 
PROJEKT "MATEMATYCZNA JEDYNKA"

Projekt Matematyczne Rozgrywki Intelektualne

pod hasłem „Matematyczna Jedynka

Projekt dofinansowała Fundacja mBank

Uczniowie klasy Vb podczas zajęć pozalekcyjnych realizowanych w ramach projektu matematycznego wzięli udział w warsztatach: Matematyczne Wyszywanki pt. "Wielokąty foremne i ich przekątne".

Uczniowie pokazali jak za pomocą igły i nitki można ,,wyczarować” cudowne formy rozwijające wyobraźnię przestrzenną. Zajęcia tego typu są źródłem czerpania radości z tworzenia, rozwijania wyobraźni przestrzennej i poczucia piękna w młodym człowieku. Wspierają też jego rozwój - nie tylko manualny, ale również intelektualny. Przede wszystkim jednak ta forma doskonale kształci wyobraźnię. Powstałe efekty są niesamowite i wynagradzają cały trud włożony w wykonanie pracy.
 
DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

24 listopada 2016r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas I – VI  Nie zabrakło na niej również naszych gości – koleżanek i kolegów ze szkoły w Borzęciczkach. Humory dopisywały, a na przybyłych czekała nie tylko wspaniała muzyka, ale również przygotowane przez Samorząd Uczniowski wróżby andrzejkowe.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 87HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT