SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim
WIGILIA KLASOWA

WIGILIE W KLASACH IIIb, IIa i IIb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
WYCIECZKA

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego

16 września uczniowie klasy IIa, IIb uczestniczyli w wycieczce do Gospodarstwa Agroturystycznego "Dworek-Czarny Sad" prowadzonego przez Beatę i Karola Śląskich. Dzieci poznały kucyka „Cygana” i każde chętne dziecko mogło usiąść na jego grzbiecie, aby poczuć się jak prawdziwy jeźdźca. Brawo za odwagę! Kontakt ze zwierzętami oraz możliwość ich karmienia sprawiły dzieciom ogromną frajdę. Podczas wycieczki dzieci utrwaliły sobie również zasady bezpiecznych zachowań w kontaktach ze zwierzętami. Kolejnym punktem naszej wyprawy były zabawy na jesiennej łące. Piękna pogoda i doskonałe humory dały nam siłę, by pobawić się wesoło na pobliskim placu zabaw. Wielu wrażeń, emocji i ogromnej porcji śmiechu dostarczyła dzieciom przejażdżka wozem konnym przez leśne wertepy. Posiłki spożywane na powietrzu i po dużej aktywności ruchowej smakowały wszystkim podwójnie. I znów zostały niezapomniane wspomnienia:)

 
SPRZĄTANIE ŚWIATA

Sprzątanie świata w wykonaniu uczniów klas III

Trzecioklasiści wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata". Dzieci ochoczo przeszły wyznaczonymi trasami Koźmina Wlkp., aby świat, w którym mieszkają stał się bardziej czysty i piękniejszy.

 
INNOWACJA PEDAGOGICZNA

INNOWACJA PEDAGOGICZNA

“BAŚNIE, BAJKI, BAJE NA SZKOLNYCH ŚCIEŻKACH”

W ramach innowacji pedagogicznej “Baśnie, bajki, baje na szkolnych ścieżkach” “mali pisarze” z klasy IIIa i IIIb przelali na papier swoje marzenia związane ze świętami Bożego Narodzenia. Piękne opowiadania przybliżyły nas do świąt oraz przekonały, że warto na nie czekać. Prace zostały zaprezentowane na wystawie na szkolnym korytarzu.

 
INFORMACJA

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 91HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT