SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim
PAMIĘTAMY

PAMIĘTAMY!

Z okazji 109 rocznicy rozpoczęcia strajku  dzieci w obronie ojczystego języka, w dniu 18 września 2015 roku Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Marzena Adamkiewicz udał się na cmentarz, gdzie uczniowie zapalili znicze na grobach uczestników strajku.

 
SPRZĄTANIE ŚWIATA

Sprzątanie świata w wykonaniu uczniów klas II

Drugoklasiści wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata". Dzieci ochoczo przeszli wyznaczonymi trasami Koźmina Wlkp., aby świat, w którym mieszkają stał się bardziej czysty i piękniejszy.


 
NAUKA I ZABAWA

Bawiąc się….uczymy:)

Nie ma lepszej metody wpajania wiadomości, jak przez zabawę. Dlatego uczniowie klasy Ia naszej szkoły bardzo chętnie bawią się i jednocześnie uczą zasad ruchu drogowego.

 
AKCJA EKOLOGICZNA

Sprzątanie świata


Dnia 18 września odbyła się akcja „Sprzątanie świata”. Klasy pierwsze sprzątały znajome uliczki wokół szkoły. Wcześniej, dzieci zostały zapoznane z różnymi możliwościami dbania o przyrodę, otaczający świat. Następnie, pełne entuzjazmu, w jednorazowych rękawiczkach mogły zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce.

 

 

 

 

 

 

 
SUKCESY SPORTOWE

Zawodniczka Szkółki GOS Natalia Juskowiak

powołana na mecz Wielkopolskiej Kadry Wojewódzkiej

Natalia - zawodniczka Szkółki Piłkarskiej GOS została powołana przez Wydział Piłkarstwa Kobiecego WZPN na mecz Wielkopolskiej Kadry Wojewódzkiej młodziczek U-13 z Lubuskim ZPN. Mecz odbył się w Gorzowie Wielkopolskim na stadionie TKKF Stilonu Gorzów przy ul. Czereśniowej 2 w dniu 13.09.2015 o godz. 11.00.

Natalio, gratulujemy:)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 38