SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
nocowanie w szkole

„SMERFNA NOCKA”

Z 20 na 21 października 2017 w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Uczniowie z klas IV a i IV c wraz z wychowawcami: p. K. Matuszak, p. S. Gołąbek oraz opiekunem p. D. Gorzelanną nocowali w szkole. Program spotkania odbył się pod hasłem „Smerfna Nocka”.

Więcej…
 
turniej

TURNIEJ SZACHOWY

W dniu 24 października odbył się Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP nr 1 w kategorii „open”. Grano  5 rund systemem szwajcarskim.  Dla wszystkich, 12 uczestników był to pierwszy udział  w turnieju szachowym.

Więcej…
 
ogłoszenie

ŚWIATOWY DZIEŃ KUNDELKA

Samorząd Uczniowski z okazji światowego dnia kundelka ogłasza zbiórkę karmy dla zwierząt dla schroniska w Radlinie.

Więcej…
 
MATEMATYKA

KLUB GIER MATEMATYCZNYCH

Podczas zajęć „Klubu gier matematycznych” uczniowie klas Va i Vb rozwiązywali zadania interaktywne programu Matlandia.

Czym jest Matlandia?

Matlandia to program online do nauki matematyki dla uczniów szkoły podstawowej. Program doskonali biegłość rachunkową. Rozwija pamięć i logiczne myślenie. Kładzie nacisk na wykorzystanie matematyki w codziennych sytuacjach.

Więcej…
 
zdrowy styl życia

TYDZIEŃ DOBREGO CHLEBA I ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Klasy Ia i Ib włączyły się w obchody Tygodnia Dobrego Chleba i Zdrowego Stylu Życia. Podczas zajęć w piątek uczniowie przygotowali pyszną sałatkę jarzynową, którą skonsumowali razem z ciemnym, pełnoziarnistym pieczywem. Było bardzo smacznie!

Więcej…
 
spotkanie integracyjne

„ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”

W czwartek 19 października 2017 r. klasa I b wzięła udział w spotkaniu integracyjnym w Międzyborzu. Na obchody „Święta pieczonego ziemniaka” zaprosili nas uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach.

Więcej…
 
konkurs

KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ

17.10.2017 r. w Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. odbył się III Konkurs Piosenki Turystycznej „Rozśpiewany Koźmin”.

Celem konkursu było propagowanie radości śpiewania, prezentacja umiejętności wokalnych uczestników, promowanie piosenki turystycznej.

Więcej…
 
wycieczka

WYCIECZKA DO PIEKARNI

W ramach ogólnopolskiej akcji ,,Tydzień chleba i zdrowego stylu życia w szkole 2017r.” uczniowie klas IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami -p. Beatą Chojnicką i p. Grażyną Leśniak- odwiedzili piekarnię przy ul. Pleszewskiej w Koźminie Wlkp.

Więcej…
 
impreza edukacyjna

WYJAZD NA PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE

Impreza edukacyjna pod tytułem "Kuba i Buba czyli savoir - vivre dla dzieci" w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie odbyła się w Krotoszynie w kinie "Przedwiośnie". Uczestniczyły w niej dzieci z klasy drugiej i zerówki.

Więcej…
 
wycieczka

SPACERKIEM PO PARKU – I A

Korzystając z pięknej, październikowej pogody klasa Ia wybrała się na spacer do parku, aby poszukać darów jesieni. Udało się znaleźć kolorowe liście, kasztany, żołędzie oraz szyszki. Wszyscy byli pod wrażeniem wielobarwnych dywanów z liści, które ścieliły się pod drzewami, na trawnikach i parkowych ścieżkach. Zebrane dary jesieni wykorzystamy na zajęciach plastyczno-technicznych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 63
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT