SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
mówię poprawnie, czyli o zajęciach logopedycznych

„JĘZYCZEK GIMNASTYCZEK”

 

O tym, że  poprawna wymowa ma duży wpływ na rozwój dziecka nikogo nie trzeba przekonywać. Dlatego w naszej szkole od października 2017 r. są systematycznie  prowadzone  przez panią Bożenę Kulkę  zajęcia logopedyczne dla wszystkich dzieci oddziału „O” .

Więcej…
 
MATEMATYKA

MATEMATYCZNY LAPBOOK

Uczniowie klasy VIb podczas lekcji matematyki przygotowywali matematyczne lapbooki. Jest to rodzaj interaktywnej książki, którą się tworzy razem z uczniem. Dzięki temu zabawa staje się nauką, a nauka świetną zabawą. Nie test to metoda zbyt popularna w Polsce, a szkoda, ponieważ jest rewelacyjna. Jest to świetny sposób porządkowania wiadomości.

Więcej…
 
MATEMATYKA

ŚWIATOWY TYDZIEŃ MATEMATYKI

W październiku uczniowie naszej szkoły brali udział w Światowym Tygodniu Matematyki. Udział w akcji miał na celu pokazanie, że matematyka jest dziedziną żywą, zaskakującą, wzruszającą, pełną niespodzianek! Uczniowie bawiąc się wybuchającymi kropkami odkrywali algorytmy działań matematycznych. Pokazaliśmy w ten sposób, że nawet najprostsza matematyka jest dziedziną żywą i pełną niespodzianek, jeśli tylko oderwać się trochę od szkolnych dogmatów.

Więcej…
 
Dzień Halloween

HALLOWEEN W JEDYNCE

31 października w Szkole Podstawowej Nr 1 ponownie zorganizowano dzień Halloween. Tym razem organizacji imprezy podjęły się nauczycielki języka angielskiego: Sylwia Gołąbek, Paulina Janicka oraz Maria Mazurowska. Zabawie przyświecał główny cel: poznać kulturę krajów anglojęzycznych.

Więcej…
 
Nowa inicjatywa – Szkoła Języka Angielskiego „Małe Summerhill”

INTEGRACYJNE HALLOWEEN

31 października 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim na zajęciach Szkoły Języka Angielskiego „Małe Summerhill” bawiliśmy się z okazji Halloween.

Więcej…
 
Nowa inicjatywa – Szkoła Języka Angielskiego „Małe Summerhill”

WOLONTARIUSZ Z WIZYTĄ

19 października 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim na zajęciach Szkoły Języka Angielskiego „Małe Summerhill” gościł wolontariusz z fundacji Mobilni Polacy z Milicza – Mustafa. Wolontariusz na co dzień pracuje i wspomaga nauczycieli języka angielskiego w Miliczu.

Więcej…
 
bal

KLASA IB NA BALU WSZYSKICH ŚWIĘTYCH W BORZĘCICZKACH

 

Więcej…
 
unihokej

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY KOŹMIN WIELKOPOLSKI


W dniu 26 października odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim Mistrzostwa Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski w unihokeju. Po zaciętej rywalizacji sportowej drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, a drużyna chłopców I miejsce. Obydwie drużyny awansowały do powiatowego etapu rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego.

 
informacja

DNI WOLNE

2-3 listopada  2017 r. (czwartek, piątek) są dniami wolnymi od zajęć lekcyjnych. Szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej od godz. 7.00-16.00. W te dni nie kursuje autobus szkolny.

 
z wizytą

WYSTRZAŁOWE POPOŁUDNIE!

Sobotnie popołudnie (21.10) upłynęło uczniom klasy Vb w niecodzienny sposób. Wraz z rodzicami i wychowawcą gościli w Strzelnicy Bractwa Kurkowego, gdzie mieli możliwość poznać historię i zwyczaje Braci.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 63
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT