SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Bezpieczny uczeń

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną  z bezpieczeństwem dzieci. W dniu 5 września 2017 roku uczniów klasy 0-III odwiedzili policjanci z Komisariatu Policji Koźmin Wlkp. Tematem spotkania było przypomnienie i utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego.

Więcej…
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY

PODSUMOWANIE KONKURSU „KOŹMIN ZIELONY I KWITNĄCY”

20 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu „Koźmin zielony i kwitnący” zorganizowanego przez UMiG Koźmin Wlkp. Konkurs polegał na sfotografowaniu najpiękniejszych miejsc naszego miasta i gminy w wiosennej, zielonej szacie. Odbył się w kilku kategoriach wiekowych. W kategorii szkół podstawowych wpłynęło 107 zdjęć od 17 uczestników. Możemy być dumni z naszych utalentowanych uczniów, gdyż zajęli niemal wszystkie miejsca w swej kategorii.

1 miejsce – Julia Ratajczyk

2 miejsce – Natalia Mazurowska, Julia Miedzińska

3 miejsce – Mateusz Mazurowski

Wyróżnienia: Julia Miedzińska oraz Konrad Betowski

Uczniowie otrzymali nie tylko wspaniałe nagrody, ale także możliwość wzięcia udziału w warsztatach fotograficznych. Ich prace będzie można podziwiać na wystawie, a fotografie młodych artystów znajdą się także na pocztówkach, które będą wydane w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Młodym fotografom gratulujemy wygranej.

 
Organizacja pracy szkoły

PLAN LEKCJI - ŚWIETLICA - ODWOZY

Drodzy Rodzice, informujemy, że na szkolnej stronie internetowej zostały zamieszczone PLANY LEKCJI w zakładce Plan lekcji oraz informacje o pracy ŚWIETLICY i GODZINY ODWOZÓW w zakładce Organizacja pracy szkoły/Świetlica.

 
INFORMACJA

Szanowni Państwo!

Drodzy uczniowie!

Rodzinę naszych uczniów Esterki i Krzysia Kaczmarków z Czarnego Sadu dotknęła olbrzymia tragedia. W wyniku pożaru spłonął ich dom. Pomóżmy im w nieszczęściu, okażmy serce poszkodowanym.

Prosimy o wsparcie finansowe.

Pieniądze można wpłacać na konto: 71842700090112926530000001

Dyrekcja

Szkoły Podstawowej Nr 1

w Koźminie Wlkp.

 
komunikat

PODRĘCZNIKI I PLANY LEKCJI

Drodzy Rodzice, informujemy, że do piątku 08 września 2017 r. zostaną wydane dzieciom brakujące podręczniki szkolne i zostaną zamieszczone wszystkie plany lekcji na stronie internetowej szkoły. Ofertę dodatkowych zajęć pozalekcyjnych podamy do 18 września 2017 r.

 
UROCZYSTOŚĆ

KONCERT „DLA PRZYJACIÓŁ SZKOŁY”

We wtorek, 7 czerwca w naszej szkole był wyjątkowy dzień – wyjątkowy, gdyż popołudniu zawitali do nas wspaniali ludzie, którzy przybyli na koncert „Dla Przyjaciół Szkoły”. Wierszem, tańcem i piosenką chcieliśmy podziękować im za wszelkie okazane nam wsparcie; za to, że w każdej chwili możemy liczyć na ich pomoc, obecność, współpracę.

Nasi kochani Przyjaciele, przy aromacie gorącej kawy i pysznym cieście – tym razem przygotowanym przez nauczycieli, z uśmiechem na twarzy oglądali popisy taneczne, wokalne i nie tylko, utalentowanych uczniów Jedynki. Zebrani goście obejrzeli także prezentację multimedialną, pokazującą owocną pracę uczniów oraz pracowników Szkoły Podstawowej Nr 1, w której mogą być realizowane wszelkie projekty, innowacje, ciekawe przedsięwzięcia, właśnie dzięki ogromnemu wsparciu Rodziców oraz innych osób, które dobrowolnie chcą nieść nam pomoc.

Za to im serdecznie DZIĘKUJEMY!

PODZIĘKOWANIE DLA:

Pani Pauliny Sztuder-Talaga

Pani Hanny Arendz

Pani Anny Krawczyk

Pani Martyny Kapuścińskiej

Pani Teresy Romanowskiej

Pana Ryszarda Góreckiego

Państwa Pauliny i Piotra Szweda

Państwa Sylwii i Bartłomieja Skowrońskich

Państwa Anny i Dariusza Pestków

Państwa Danuty i Przemysława Żuraszków

Państwa Wioletty i Marka Pauterów

za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazaną naszej szkole

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie

 

******************************************************************************************

PODZIĘKOWANIE DLA:

Rodziców klas: Ia, Ib, IIa, IIb, IIc

za zakup projektorów do w/w klas

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie 
STYPENDIUM

INFORMACJA W SPRAWIE SZKOLNEGO STYPENDIUM SOCJALNEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W dniach od  1 do 15  września  można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego o charakterze socjalnym na rok szkolny 2017/2018. Ze stypendium mogą skorzystać uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz słuchacze nauczycielskich kolegiów języków obcych, zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Koźmin Wlkp.

Więcej…
 
KONKURS

Król Ortografii

8 czerwca odbył się szkolny konkurs ortograficzny o tytuł KRÓLA ORTOGRAFII. Do tegorocznej edycji konkursu przystąpiło 22 uczniów. Szkolni znawcy zasad ortograficznych pisali dyktando w dwóch grupach wiekowych: II – III i IV – VI.

Wyniki zmagań konkursowych zostaną ogłoszone podczas uroczystości kończącej rok szkolny.

 
Rozpoczęcie roku

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W KOŹMIŃSKIEJ JEDYNCE

4 września 2017 r. polskie szkoły na nowo przyjęły w swe mury  uczniów, nauczycieli i wychowawców. W bieżącym roku szkolnym czeka nas wiele zmian, wprowadzona zostaje bowiem nowa reforma oświaty. W szkołach podstawowych pozostali najstarsi jej uczniowie, którzy będą teraz uczęszczać do klas VII.

Więcej…
 
AKCJA EDUKACYJNA

„RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM”

W drugim okresie roku szkolnego 2015/2016 w klasie II b trwała druga edycja projektu edukacyjnego „Rodzice czytają dzieciom”. Przez cały II okres w każdą środę o godzinie 11.00 chętni rodzice czytali dzieciom książki. Wybierając książkę, korzystali z księgozbioru biblioteki szkolnej oraz porad bibliotekarki p. Janiny Sierszuły. Czytelnicze spotkania rozpoczęła pani Ksenia Figaj. Do projektu włączyła się też p. Lidia Dzielicka, p. Urszula Wierzowiecka, p. Joanna Marchwiak, p. Katarzyna Rąplewicz, p. Bogumiła Rybicka, p. Róża Szczotka, p. Karolina Kowalska i  p. Andrzej Ruszczyński. Czytelnicze spotkania przyniosły wszystkim wiele pozytywnych wrażeń i przeżyć. Często wywoływały na twarzach uśmiech, zdziwienie czy zadumę. Rodzice otrzymali pamiątkowe podziękowania, a dzieci za uważne słuchanie  słodką nagrodę. Czekamy na kolejne spotkania z książką!

Uczniowie klasy II b z wychowawczynią


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 55
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT