SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE W JEDYNCE

W dniach od 22 do 26 sierpnia 2016 r. w szkole odbyły się zajęcia adaptacyjne dla przyszłych uczniów klasy I oraz dzieci z oddziału zerowego. Dzieci, które skorzystały z zaproszenia wzięły udział  m.in. w zajęciach plastycznych, muzycznych, sportowych. Wszyscy uczestnicy zajęć z radością rozpoczną naukę w nowym roku szkolnym. Do zobaczenia!

 
PROJEKT "MATEMATYCZNA JEDYNKA"

Projekt Matematyczne Rozgrywki Intelektualne

pod hasłem „Matematyczna Jedynka

Projekt dofinansowała Fundacja mBank

Podczas lekcji matematyki, zajęć komputerowych oraz zajęć pozalekcyjnych uczniowie korzystają z narzędzi interaktywnych: puzzli, zadań zamieszczonych na stronie www.gwo.pl oraz www.matzoo.pl i pakietu zadań programu Matlandia www.matlandia.gwo.pl, platformy www.wsipnet.pl czy ebooków wydawnictwa Nowa Era. Wykorzystanie tych narzędzi pozwala uzupełnić wiadomości o treści interaktywne, w tym dźwięki, animacje, filmy itp. oraz korzystać z zalet nowych technologii w codziennej nauce. Rozwiązywanie zadań wiąże się z pełnymi emocji elementami rywalizacji jak również z szybkim sprawdzeniem zdobytych umiejętności.

A uczniowie są niezwykle zaangażowani:)

 
INFORMACJA

INFORMACJA

Z pieniędzy pozyskanych podczas sprzedaży upominków na kiermaszu bożonarodzeniowym oraz wielkanocnym zakupiono gry planszowe, dydaktyczne dla uczniów przebywających w świetlicy szkolnej. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie pięknych ozdób świątecznych serdecznie dziękujemy

 
INFORMACJA

Próby przed apelem z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędą się w dniach:

- 29. 08. 2016r. (poniedziałek),

- 30. 08. 2016r. (wtorek),

- 31. 08. 1016r. (środa)

Uczniów biorących udział w apelu, chór szkolny oraz chłopców obsługujących sprzęt nagłaśniający prosimy o przyjście do szkoły na godz. 10.00.

 
PROJEKT "MATEMATYCZNA JEDYNKA"

Projekt Matematyczne Rozgrywki Intelektualne

pod hasłem „Matematyczna Jedynka

Projekt dofinansowała Fundacja mBank

Wraz z powitaniem nowego roku szkolnego rozpoczęliśmy realizację projektu Matematyczne Rozgrywki Intelektualne pod hasłem „Matematyczna Jedynka. Już na pierwszej lekcji matematyki uczniowie klasy IVa i Vb otrzymali kody i zaczęli swoją przygodę z programem Matlandia.

Matlandia to ponad 580 animowanych zadań dla uczniów klas 4–6 szkoły podstawowej. Kto pierwszy uratuje rozbitków z tajemniczej wyspy? Kto zdobędzie najwięcej złotych medali i nagród? Kto wywalczy sobie wysokie miejsce w lidze najlepszych matematyków? Ten, kto potrafi sprawnie liczyć, logicznie myśleć i ma doskonałą pamięć! Matlandia przypomina lubiane przez dzieci gry komputerowe – zamienia rozwiązywanie zadań w pełną emocji zabawę z elementami rywalizacji. Podoba się zarówno uzdolnionym, jak i tym, którym nauka sprawia trudności.


 
INFORMACJA

 
SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS I-VI

OBOWIĄZUJĄCY

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 IM. STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907

W KOŹMINIE WLKP.

 

Załącznik do pobrania (w formacie *.doc):  Zestaw podręczników

 
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp.

organizuje w dniach

28-30 sierpnia 2017 r.

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

dla przyszłych pierwszoklasistów oraz dzieci z oddziału zerowego


W programie przewiduje się m.in. zajęcia rekreacyjno-sportowe, taneczne, plastyczne

Zgłoszenia przyjmuje sekretariat szkoły do dnia 19 czerwca 2017 r.

Karta zgłoszenia

Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty lub  telefoniczny 62 7216854

Serdecznie zapraszamy

 
ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

 
WYCIECZKA

WYCIECZKA KLASY III A, III B

MALBORK, TRÓJMIASTO, TORUŃ

W dniach od 31 maja do 2 czerwca klasy IIIa i IIIb brały udział w trzydniowej wycieczce do Malborka Trójmiasta i Torunia. Z Koźmina wyruszyliśmy wczesnym rankiem. Po kilku godzinach jazdy dotarliśmy do Malborka. Zwiedziliśmy tam potężny i rozległy zamek krzyżacki. Po południu dotarliśmy do Gdańska. Tam wraz z przewodnikiem obejrzeliśmy  Starówkę, Długi Targ, pomnik Stoczniowców, port nad Motławą, Pocztę Polską oraz  Katedrę.

Następnego dnia po śniadaniu pojechaliśmy do Gdyni. Zwiedzanie rozpoczęliśmy spacerem po bulwarach i rejsem statkiem wycieczkowym po Bałtyku. Następnym punktem była  wizyta w ORP „Błyskawica”. To miejsce podobało się szczególnie chłopcom. Później zwiedziliśmy Muzeum Oceanograficzne. Ostatnim przystankiem tego dnia był Sopot. Tam zwiedziliśmy miasto, pospacerowaliśmy po molo i spędziliśmy kilka chwil na pięknej, piaszczystej nadbałtyckiej plaży.

Ostatniego dnia zwiedziliśmy nowoczesne centrum nauki „Hewelianum”, gdzie poznaliśmy tajemnice energii i przeprowadziliśmy ciekawe doświadczenia. Potem udaliśmy się na Westerplatte. Tam uczestniczyliśmy w „żywej lekcji historii”.

W drodze powrotnej zwiedziliśmy urokliwy Toruń. Pełni wrażeń i nowych doświadczeń wróciliśmy do domu. To była wspaniała wycieczka!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 54
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT