SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
apel bożonarodzeniowy

PRZY WIGILIJNYM STOLE

Przy wigilijnym stole, łamiąc opłatek święty,

przypomnijcie sobie, że dzień ten radosny, w miłości jest poczęty.

Że jak mówi wam wszystkim dawne odwieczne orędzie,

z pierwszą na niebie gwiazdką Bóg w naszych domach zasiędzie.

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen miłości i ciepła rodzinnego, a przepiękne tradycje z nimi związane czynią go wyjątkowym. Podczas apelu Bożonarodzeniowego, który odbył się w środę - 20 grudnia 2017r. – przy zastawionym stole, wszyscy mogliśmy poczuć atmosferę nadchodzących świąt.

Więcej…
 
boże narodzenie

ŻYCZENIA DLA GRONA PEDAGOGICZNEGO, PRACOWNIKÓW SZKOŁY, SPOŁECZNOŚCI UCZNIOWSKIEJ, RODZICÓW, PARTNERÓW I DARCZYŃCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1        IM. STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907 W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM 
klasa I b

WIGILIA W KLASIE I B

Więcej…
 
program profilaktyczny

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO

„PRZYJACIELE ZIPPIEGO”

 

Program „Przyjaciele Zippiego” to międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego dla dzieci w wieku 5 - 8 lat, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u małych dzieci. Celem programu jest rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych dzieci. Poprzez słuchanie opowiadań i wykonywanie ćwiczeń, dzieci uczą się, jak znaleźć własne rozwiązania problemów. Dzięki temu będą lepiej radzić sobie z trudnościami życiowymi i lepiej współpracować z innymi.

Więcej…
 
MATEMATYKA

MATEMATYCZNE BOMBKI

 

Uczniowie klas V-tych po raz kolejny wykazali się kreatywnością. Tym razem z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowali „matematyczne bombki”.

Więcej…
 
MATEMATYKA

KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ MATLANDII”

W I okresie br. szkolnego w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny „Mistrz Matlandii”. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie klas V, VI i VII – pasjonaci matematyki i… nie tylko. Zwycięzcami Konkursu, czyli Mistrzami Matlandii zostali Ci uczniowie, którzy w wyznaczonym terminie rozwiązali wszystkie zadania z zakresu materiału klasy programowo niższej. Nagrody dla uczniów ufundowała nauczycielka matematyki Izabela Weichbrodt. Zwycięzcami zostali:

W kategorii klas V: Amelia Wrobińska, Katarzyna Mrzewka, Wiktoria Perdziak, Aleksandra Król

W kategorii klas VI: Oliwia Kołaczkowska, Martyna Golińska

W kategorii klas VII: Marianna Bączyk, Tomasz Staniek

Więcej…
 
klasa I A

WIGILIA W KLASIE I A

 

Więcej…
 
klasa III B

WIGILIA W KLASIE III B W OBIEKTYWIE

 

 

 

Więcej…
 
warcaby

TURNIEJ WARCABOWY W SMOLICACH

13 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VI Turnieju Warcabowym o Puchar Towarzystwa Gier Planszowych i Gry w Karty „Baśka”. Łącznie startowało 44 zawodników ze szkól podstawowych z powiatu krotoszyńskiego i Milicza. Rozegrano 8 rund systemem szwajcarskim.

W grupie chłopców najlepiej zaprezentował się Stanisław Pestka zajmując III miejsce, natomiast wśród dziewcząt najlepiej wypadła Julia Urna zajmując VIII miejsce.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 63
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT