SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
WYCIECZKA

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego

16 września uczniowie klasy IIa, IIb uczestniczyli w wycieczce do Gospodarstwa Agroturystycznego "Dworek-Czarny Sad" prowadzonego przez Beatę i Karola Śląskich. Dzieci poznały kucyka „Cygana” i każde chętne dziecko mogło usiąść na jego grzbiecie, aby poczuć się jak prawdziwy jeźdźca. Brawo za odwagę! Kontakt ze zwierzętami oraz możliwość ich karmienia sprawiły dzieciom ogromną frajdę. Podczas wycieczki dzieci utrwaliły sobie również zasady bezpiecznych zachowań w kontaktach ze zwierzętami. Kolejnym punktem naszej wyprawy były zabawy na jesiennej łące. Piękna pogoda i doskonałe humory dały nam siłę, by pobawić się wesoło na pobliskim placu zabaw. Wielu wrażeń, emocji i ogromnej porcji śmiechu dostarczyła dzieciom przejażdżka wozem konnym przez leśne wertepy. Posiłki spożywane na powietrzu i po dużej aktywności ruchowej smakowały wszystkim podwójnie. I znów zostały niezapomniane wspomnienia:)

 
Bezpieczny uczeń

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną  z bezpieczeństwem dzieci. W dniu 5 września 2017 roku uczniów klasy 0-III odwiedzili policjanci z Komisariatu Policji Koźmin Wlkp. Tematem spotkania było przypomnienie i utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego.

Więcej…
 
SPRZĄTANIE ŚWIATA

Sprzątanie świata w wykonaniu uczniów klas III

Trzecioklasiści wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata". Dzieci ochoczo przeszły wyznaczonymi trasami Koźmina Wlkp., aby świat, w którym mieszkają stał się bardziej czysty i piękniejszy.

 
Organizacja pracy szkoły

PLAN LEKCJI - ŚWIETLICA - ODWOZY

Drodzy Rodzice, informujemy, że na szkolnej stronie internetowej zostały zamieszczone PLANY LEKCJI w zakładce Plan lekcji oraz informacje o pracy ŚWIETLICY i GODZINY ODWOZÓW w zakładce Organizacja pracy szkoły/Świetlica.

 
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Kropka, to dopiero początek…

15 września uczniowie klasy 2a włączyli się do wyjątkowej akcji -  Międzynarodowego Dnia Kropki.

Celem tego nietypowego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia. Obchody Dnia Kropki zaczęliśmy od przeczytania historii małej Vashti. Potem porozmawialiśmy o naszych umiejętnościach, zainteresowaniach i talentach. Następnie przystąpiliśmy do dzieła!

 
komunikat

PODRĘCZNIKI I PLANY LEKCJI

Drodzy Rodzice, informujemy, że do piątku 08 września 2017 r. zostaną wydane dzieciom brakujące podręczniki szkolne i zostaną zamieszczone wszystkie plany lekcji na stronie internetowej szkoły. Ofertę dodatkowych zajęć pozalekcyjnych podamy do 18 września 2017 r.

 
UROCZYSTOŚĆ

100 – lecie harcerstwa w Koźminie Wielkopolskim

W niedzielę - 11 września 2016r. -  na dziedzińcu koźmińskiego zamku odbyły się uroczystości z okazji 100 rocznicy harcerstwa w Koźminie Wielkopolskim. Samorząd Uczniowski wziął udział w uroczystej mszy polowej oraz symbolicznym odsłonięciu pomnika koźmińskiego harcerstwa w parku. W czasie jubileuszowego apelu, w imieniu całej społeczności uczniowskiej „Jedynki”, przekazaliśmy upominek oraz serdeczne życzenia wraz z harcerskim pozdrowieniem „Czuwaj”!

 
STYPENDIUM

INFORMACJA W SPRAWIE SZKOLNEGO STYPENDIUM SOCJALNEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W dniach od  1 do 15  września  można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego o charakterze socjalnym na rok szkolny 2017/2018. Ze stypendium mogą skorzystać uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz słuchacze nauczycielskich kolegiów języków obcych, zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Koźmin Wlkp.

Więcej…
 
ZEBRANIA Z RODZICAMI

Harmonogram zebrań z rodzicami

 

13 września 2016 (wtorek)


klasy 0 – III godz. 16:00

klasy IV  VI  godz. 17:00

godz. 18:00 – zebranie Rady Rodziców

 
Rozpoczęcie roku

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W KOŹMIŃSKIEJ JEDYNCE

4 września 2017 r. polskie szkoły na nowo przyjęły w swe mury  uczniów, nauczycieli i wychowawców. W bieżącym roku szkolnym czeka nas wiele zmian, wprowadzona zostaje bowiem nowa reforma oświaty. W szkołach podstawowych pozostali najstarsi jej uczniowie, którzy będą teraz uczęszczać do klas VII.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 54
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT