SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Nowa inicjatywa – Szkoła Języka Angielskiego „Małe Summerhill”

WOLONTARIUSZ Z WIZYTĄ

19 października 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim na zajęciach Szkoły Języka Angielskiego „Małe Summerhill” gościł wolontariusz z fundacji Mobilni Polacy z Milicza – Mustafa. Wolontariusz na co dzień pracuje i wspomaga nauczycieli języka angielskiego w Miliczu.

Więcej…
 
bal

KLASA IB NA BALU WSZYSKICH ŚWIĘTYCH W BORZĘCICZKACH

 

Więcej…
 
unihokej

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY KOŹMIN WIELKOPOLSKI


W dniu 26 października odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim Mistrzostwa Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski w unihokeju. Po zaciętej rywalizacji sportowej drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, a drużyna chłopców I miejsce. Obydwie drużyny awansowały do powiatowego etapu rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego.

 
informacja

DNI WOLNE

2-3 listopada  2017 r. (czwartek, piątek) są dniami wolnymi od zajęć lekcyjnych. Szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej od godz. 7.00-16.00. W te dni nie kursuje autobus szkolny.

 
z wizytą

WYSTRZAŁOWE POPOŁUDNIE!

Sobotnie popołudnie (21.10) upłynęło uczniom klasy Vb w niecodzienny sposób. Wraz z rodzicami i wychowawcą gościli w Strzelnicy Bractwa Kurkowego, gdzie mieli możliwość poznać historię i zwyczaje Braci.

Więcej…
 
nocowanie w szkole

„SMERFNA NOCKA”

Z 20 na 21 października 2017 w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Uczniowie z klas IV a i IV c wraz z wychowawcami: p. K. Matuszak, p. S. Gołąbek oraz opiekunem p. D. Gorzelanną nocowali w szkole. Program spotkania odbył się pod hasłem „Smerfna Nocka”.

Więcej…
 
turniej

TURNIEJ SZACHOWY

W dniu 24 października odbył się Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP nr 1 w kategorii „open”. Grano  5 rund systemem szwajcarskim.  Dla wszystkich, 12 uczestników był to pierwszy udział  w turnieju szachowym.

Więcej…
 
ogłoszenie

ŚWIATOWY DZIEŃ KUNDELKA

Samorząd Uczniowski z okazji światowego dnia kundelka ogłasza zbiórkę karmy dla zwierząt dla schroniska w Radlinie.

Więcej…
 
MATEMATYKA

KLUB GIER MATEMATYCZNYCH

Podczas zajęć „Klubu gier matematycznych” uczniowie klas Va i Vb rozwiązywali zadania interaktywne programu Matlandia.

Czym jest Matlandia?

Matlandia to program online do nauki matematyki dla uczniów szkoły podstawowej. Program doskonali biegłość rachunkową. Rozwija pamięć i logiczne myślenie. Kładzie nacisk na wykorzystanie matematyki w codziennych sytuacjach.

Więcej…
 
zdrowy styl życia

TYDZIEŃ DOBREGO CHLEBA I ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Klasy Ia i Ib włączyły się w obchody Tygodnia Dobrego Chleba i Zdrowego Stylu Życia. Podczas zajęć w piątek uczniowie przygotowali pyszną sałatkę jarzynową, którą skonsumowali razem z ciemnym, pełnoziarnistym pieczywem. Było bardzo smacznie!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 58
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT